Opinie naszych klientów

Katarzyna Zaleśny

” Bardzo serdecznie polecam. Asia projektowała nam mieszkanie, a teraz czas na dom. Wnętrza spod jej ręki są ciepłe, eleganckie i przytulne. Czujesz się jak w domu a nie jak w hotelu. Słucha co się klientowi podoba, jakie ma upodobania. Nie wymyśla rzeczy niemożliwych, nie cuduje i nie gwiazdorzy 🙂 Podczas realizacji nie zmienialiśmy nic w projekcie, który wcześniej zaakceptowaliśmy i chociaż zaczynaliśmy po drodze mieć wątpliwości to jednak sztywno trzymaliśmy się projektu i …. wyszło fantastycznie. Nie wspomnę już o ekipie budowlanej, która nie miała żadnego problemu z wykonaniem projektu. Wszystko czytelne i zgodne. Mieszkanie projektowaliśmy parę lat temu i pomimo iż zmieniły się trendy i moda to nadal jest ładnie. Wszystko dlatego, że projekty Asi są ponadczasowe i niebanalne.”

Anna Szewczyk

” Przemyślane rozwiązania, solidne podejście do tematu, bezkonfliktowa współpraca, rewelacyjne projekty, świetne pomysły, pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!”

Wiktor Wróbel

” Oryginalnie, profesjonalnie i bardzo komfortowy kontakt, jak i cała współpraca. Pomysły na zaprojektowane wnętrza oryginalne i wyróżniające się na tle innych. Widać, że właścicielka jest na bieżąco z nowościami i nawet nietypowy układ pomieszczenia potrafi zamienić w złoto. Całe mieszkanie wyszło cudownie za co bardzo dziękuję i szczerze gorąco polecam.”

Aleksandra Jaworska

” Bardzo serdecznie Polecam. Świetna współpraca i kontakt bardzo konkretnie i rzeczowo. Projekt wyszedł Super zgodnie z moimi oczekiwaniami i gustem. Ładnie i funkcjonalnie.”

Ewelina Klimek

” Bardzo polecam usługi Pani Joanny. Pełen profesjonalizm, świetne pomysły. Jestem zachwycona efektem końcowym”

Agata Nowaczyk

” Rzetelne i profesjonalne biuro, właścicielka osoba przemiła z bagażem doświadczenia i ogromną wiedzą, potrafi doradzić i znaleźć rozwiązanie, z indywidualnym podejściem do klienta. Usługa na najwyższym poziomie. POLECAM”

antox 555

” Polecam z całego ❤️. Profesjonalne podejście. Potrafi zrobić coś z niczego, każde wnętrze nawet najskromniejsze zmieni się w pałac dzięki jej niepowtarzalnemu talentowi. Nie trzeba się zastanawiać czy coś pasuje do siebie, jeździć po sklepach, rozglądać się za każdym meblem czy wyborze koloru. Wszystko masz gotowe. Jak widzisz projekt to od razu chcesz tu zamieszkać a kiedy to się stanie, nie chcesz wychodzić z pomieszczenia. Asia projektuje z pasją, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół, co dla mnie było bardzo ważne.
Słucha, doradzi łączy w projekcie pomysły swoje jak i klienta
Na pewno skorzystam jeszcze raz z jej usług !! 🙂 „

© 2020 Joanna Stelmaszczuk. Projektowanie wnętrz Puławy Lublin Warszawa. Realizacja Krakus.Studio